Наші викладачі

Наталя Мирна

Керівник студії, викладач естрадного та академічного вокалу. Автор відеокурсів "Робота над піснею", "Чистий спів". Член Національної всеукраїнської музичної спілки, член Асоціації діячів естрадного мистецтва України.  Співачка та автор пісень

Докладніше

Наталья Михайловская

Певица, преподаватель академического и эстрадного вокала, фортепиано, теории музыки и сольфеджио. Член Ассоциации деятелей эстрадного искусства Украины, победитель Всеукраинского фестиваля-конкурса "Українська коляда" (г. Львов)

Докладніше

Олексій Коюда

Викладач акторської майстерності. Актор театру та кіно, співак та автор пісень. Закінчив Луганську академію культури та мистецтв, Київський університет культури та мистецтв. Грав у Луганському академічному російському драматичному театрі ім. П. Б. Луспекаєва та у Київському театрі "DarimStar", знімався в багатьох серіалах та фільмах, таких як "Черговий лікар", "Вещдок", "Путь сквозь снег" та ін.

Докладніше

Тетяна Карплевська

Співачка, викладач. Має досвід роботи з дітьми в школах естетичного виховання з 2007 року.

Докладніше

Наталія Максименко

Викладач фортепіано, теорії музики. Окрім української та російської, Наталія також викладає англійською мовою. Володіє тонкощами в роботі з дітьми.

Докладніше

Світлана Токар

Співачка, автор пісень, ведуча та режисер розважальних програм, викладач вокалу зі стажем 12 років. Має свою власну методику викладання естрадного вокалу та постановки голосу "PERSON NEW". Спеціалізується на всіх видах вокальних технік: від академічної до гроулінгу та скрімінгу!

Докладніше

Олександр Єрченко

Відомий український естрадний композитор, аранжувальник, продюсер, викладач. Лауреат міжнародного фестивалю сучасної пісні "Пісенний вернісаж", лауреат Всеукраїнського фестивалю "Тарас Бульба". Автор близько 200 пісень та аранжувань.

Докладніше

Валерій Мирний

Викладач фортепіано та джазової імпровізації на фортепіано. Автор власної методики, що дозволяє навіть новачкам якомога швидше опанувати інструмент. Концертуючий музикант з досвідом роботи більше 30-ти років у найрізноманітніших жанрах: популярна класика, джаз, блюз, світові поп- і рок-хіти.Освіта: Національна київська Музична Академія ім. П. І. ЧайковськогоВиступи та контрактна робота за кордоном:“Готель Redisson SAS” ***** (Йорданія) 1999-2000Нічний клуб “Big box” (Японія) - 2000 р“Intercontinental hotel” ***** (Катар) - 2002“Intercontinental hotel” ***** (Йорданія) - 20032006-2019 рр:Лайнер “Poul Gauguin” ****** (Таїті, Французька Полінезія) Лайнер "Voyager" ******** (Всесвітні круїзи)Лайнер "Navigator" (Всесвітні круїзи)Лайнер “Queen Mary” (Всесвітні круїзи).

Докладніше